Äpp sinu elustiili jaoks

Koge Balcia äpi lihtsust. Sellega saad osta sinu elustiili jaoks sobiva laia kaitsega kindlustuse. Äpis navigeerimine on kerge ning kahjukäsitlus sujuv. Tutvu äpi suurepäraste omadustega, mis teevad kindlustuse ostmise lihtsaks ja põnevaks!

Lae alla ja veendu selles ise!
Download Now! Insurance made effortless
App for your lifestyle
Keri alla

Ole pakkumistega kursis

Ole kursis viimaste täiendustega, vastupandamatute pakkumistega ning kõmuliste üritustega. Võta vastu põnevad väljakutsed ja mängi erinevaid mänge.

-10% alla!
-25% alla!

Saa häid pakkumisi esimesena

Lae endale äpp ning saa esimeselt ostult unikaalne soodustus järgmistele toodetele - Kodu, Liiklus, City Combo, Õnnetus, Vastutuskindlustus, Extreme, Reis, Junior ja KASKO.

Naudi lihtsat kahjukäsitlust

Koge lihtsat ostuprotsessi, tellimuse haldamist ning vajadusel kahjust teatamist kõike ühes kohas. Tagame kiireima kahjukäsitluse; kui veame sind alt, saad kompensatsiooniks kindlustuse eripakkumise.

Kes me oleme?

Uue põlvkonna kindlustus on mõeldud sinu täielikuks kaitseks ning lisaks annab see inspiratsiooni uuteks seiklusteks! Meie kliendid on öelnud, et oleme ettevõte, kes mängib kliendite loodud reeglite järgi. Võta meid kaasa perepuhkusele suusamägedes, automatkale sõpradega või kuhu iganes sinu reisid sind maailmas viivad.

Elu on pidevas liikumises - sõlmi kindlustus millal iganes sa seda vajad ja ükskõik kuskohas. Tühista tellimus igal ajal igas kohas. Me teeme ülejäänu ise!

Loe lähemalt
Lae alla ja veendu selles ise!
Keri alla